Pandora

Klano Pandora forumas
 
HomeFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share
 

 Klano taisykles

Go down 
AuthorMessage
wish
Admin
wish

Posts : 16
Join date : 2007-08-29
Age : 34
Location : Kaunas

Klano taisykles Empty
PostSubject: Klano taisykles   Klano taisykles Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:25 am

1. Klano vadas yra klano galva, jei jo nėra atsakingas yra pavaduojantysis asmuo.
2. Kadangi žaidėjų pagrindą sudaro žmonės, turintys ką veikti dieną ne tik žaisti. aktyvumas vakarais privalomas, ne kasdien, bet į tai bus atkreipiamas labai didelis dėmesys.
3. Klano huntu, raidu metu kiekvieną kartą bus paskirtas atsakingas asmuo. Visas dropas po raido ar hunto keliauja ne atsakingam asmeniui, bet klano vadui, jei jo nėra - pavaduotojui.
4. Visas materijas be išlygų duodate klano vadui, tai yra todėl, kad jis bus pagrindinis klano gamintojas.
5. Visas kitas dropas pageidautina i cwh (išskyrus šiukšles), jei norit pasilikti ar parduoti, prieš tai įspėjat klano valdžią. Kai išmušat ką nors iš mobų solo metu, tai paliekamai jūsų sąžinei, ar jūs norėsite tai mesti i cwh ar ne jūsų valia.
6. Dėl savaitinio mokesčio kol kas mastoma, galutinis variantas bus aiškus, kai paskelbs Exodus serverio reitus (galbūt jo ir visiškai nebus). Stojimo mokestis privalomas visiems be išlygų (tačiau vėlgi jo dydis bus paskelbtas tada, kai bus žinomi Exodus reitai).
7. Bene svarbiausia taisyklė, seniesiems klano nariams gerai žinoma, yra tai, kad griežtai draudžiama dėti ant ginklo, armoru ar juvelyrikos daugiau pliusu kaip +3. Kadangi visi labai gerai žinome, kuom baigiasi toksai poelgis. Jei norite turėtu užpliusintus daiktus, prašau, pirkite, bet tik nemėginkite sudeginti klano duotu daiktų. Priešingu atveju pasakysime viso gero. Išimtys taikomos dedant plius su bewx ir beax.

_________________
wish - AW - Exodus
Back to top Go down
View user profile http://pandora.forumotion.com
 
Klano taisykles
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pandora :: Klano taisyklės-
Jump to: